Automatyczna rejestracja - IV Bitwa ACES o Płock - 2018
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 czerwca 2018.
W przypadku zmian, dodatkowych uwag i problemów z rejestracją przez poniższy formularz, prosimy o wysyłanie zgłoszenia rejestracyjnego lub uwag na adres email podany w dziale Kontakt.

Rejestracja - IV Bitwa ACES o Płock - 2018

Imię i Nazwisko : 
Nick : 
Email : 
Tel. kontaktowy : 
Miejscowość : 
Eskadra : 
Kanał podstawowy : 
Kanały rezerwowe : 
WW I - modele : 
WW II - modele : 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i informacyjnych przy organizacji zawodów zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oświadczam, że zapoznałem się z obowiązującym regulaminem Aircombat ACES na rok 2018, zobowiązuję się go przestrzegać ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników zawodów, widzów, organizatorów i pozostałych osób znajdujących się w sektorze, w którym odbywają się zawody. Mam świadomość, że ponoszę indywidualną odpowiedzialność za wyrządzone przeze mnie szkody na mieniu i zdrowiu.



Lp.

Imię i Nazwisko
( eskadra )

Nick

Miasto

MHz RC

Konkurencja

WWI

WWII

1.

Marcin Lipiński
(Czarna Husaria)

AQUARIUS

Płock

2,4 (2,4)

Aviatik Berg, może Fokker Eindecker

Ił-2, Ki-43

2.

Daniel
(Kamikadze Wrocław)

SKIDAN

Iwiny

2,4 (2,4)

SPAD

Arsenal VB10

3.

Alina Miszczyk
(Kamikadze Wrocław)

Wrocław

2,4 ()

Latecoere L299,IŁ-2

4.

Jacek Owczarczak
(Mad Dogs)

Warszawa

2,4 GHz ()

Sikorsky S-16

Corsair, może Latecoere L299

5.

Damian Szukiel
(Czarna Husaria)

Wąchock

2,4 (2,4)

Junkers D-1

Firebrand

6.

Mieczysław Bartoszek
(SZERSZENIE)

Pabianice

()

TAK

TAK

7.

Tomasz Śmigielski
(NIETYKALNI)

Papa Smerf

PABIANICE

2.4GHZ ()

MIG3u,VICKERSVENOM

8.

Krzysztof Sionek
(Hunters)

Radom

2.4 GHz ()

+

+

9.

Wojciech Krajnik
(Kamikadze Wrocław )

Wodzu

Wrocław

2,4Ghz ()

Balilla,Nieuport

Latecore,Mustang

10.

Marian Miszczyk
(Kamikadze Wrocław)

Wrocław

2,4 (2,4)

Latecoere L299,IŁ-2

11.

Paweł Szpak
(Nietykalni)

Kielce

2,4 ()

Ki-61,Ki64

12.

Bogdan Piotrowski
(Warszawskie Jastrzębie)

Warszawa

2.4 GHz ()

Balilla

Mustang

13.

Piotr Kubissa
(Czarna Husaria)

Bobik

Płock

2,4 (2,4)

Il2